BREAKING NEWS

Kto był Tag Team partnerem Brauna Strowmana? Czy mamy nowych mistrzów RAW Tag Team?

Od kilku tygodni najważniejszym pytaniem w kontekście dywizji RAW Tag Team, było to, kim będzie partner Brauna Strowmana w trakcie walki o mistrzostwa przeciwko The Bar na WrestleManii 34. Strowman skutecznie zwodził Sheamusa i Cesaro na RAW, a na rozwiązanie tajemnicy musieliśy czekać do najważniejszej gali roku.

Jako pierwsi do ringu wyszli mistrzowie, którzy oczekiwali Strowmana i drugiego z pretendentów. Braun w końcu pojawił się w kwadratowym pierścieniu i gdy wydawało się, że już za chwilę wszystkiego się dowiemy… wtedy wydarzenia obrały nieoczekiwany kierunek. Były członek The Wyatt Family bowiem ogłosił, że jego Tag Team partnerem nie jest nikt z zawodników na zapleczu, jest nim któryś z fanów na arenie. Braun wyrzuszył na poszukiwania, przechadzając się po widowni, za swoim partnerem. Wybrał on chłopca o imieniu Nicholas.

Walka się rozpoczęła, a młody bohater pojawił się nawet na kilka sekund jako legalna osoba w ringu. „Monster Among Men” poradził sobie jednak z The Bar i w ten sposób Braun i Nicolas zostali nowymi mistrzami RAW Tag Team. WWE oficjalnie jeszcze tego nie potwierdziło, jednak Nicholas jest najmłodszym mistrzem w historii federacji

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

KOMENTARZE

*

*