W tym roku Austin Aries został zwolniony, a Neville odszedł z federacji (prawdopodobnie wróci), lecz na tym nie koniec złych wieści dla rosteru 205. Jak podają zagraniczne źródła, były mistrz cruiserweight Rich Swann został zatrzymany i aktualnie przebywa w więzieniu.

Zawodnik miał zmierzyć się z Drew Gulakiem podczas RAW o miano do bycia pretendentem do mistrzostwa cruiserweight, jednak prawdopodobnie nie będzie miała ona miejsca. Według Pro Wrestling Sheet Swann miał zostać zatrzymany pod zarzutem pobicia oraz porwania/ograniczenia wolności bezwładnej osoby. Aktualnie były mistrz rosteru 205 znajduje się w więzieniu w Alachua County i oczekuje na dalszy rozwój sytuacji. Bardzo prawdopodobne jest, że Swann nie był sam, ponieważ tej nocy miał wyjść ze znajomymi na miasto.

Jeśli oskarżenia okażą się prawdziwe, to wątpliwe wydaje się, by zawodnik miał wrócić do WWE. O dalszych postępach w sprawie Swanna będziemy informowali na bieżąco.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany