SmackDown po SummerSlam rozpoczęło się, najlepiej jak mogło. Niebieska tygodniówka z poziomu „Great” wskoczyła na poziom „GLORIOUS„!

Bobby Roode zaskoczył wszystkich i pojawił się na SmackDown Live! Zawalczył od z Aidenem Englishem i pokonał go po wykonaniu Glorious DDT. Po walce udzielił wywiadu, gdzie wyznał, że Daniel Bryan i Shane McMahon zrobili najlepszy możliwy transfer w historii. I obiecał fanom, że od teraz niebieska tygodniówka będzie „must-see”.

Nie wiemy dokładnie, co federacja planuje dla byłego mistrza NXT. Wiemy jedno, że czeka go podobna droga jak Shinsuke Nakamura. Ozncza to, że nie zobaczymy go w main evencie SmackDown Live przez najbliższe tygodnie tylko po to, aby WWE mogło przybliżyć młodszej publiczności i osobom nieoglądającym NXT jego postać.

Bobby stracił tytuł NXT w zeszłą sobotę podczas gali NXT TakeOver Brooklyn III. Stoczył on pojedynek z Drew McIntyre, który zakończył długie panowanie Rooda.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany