BREAKING NEWS

Były mistrz NXT powraca na RAW!

Podczas dzisiejszego Monday Night RAW doszło do bardzo zaskakującego Call-Upu z NXT do głównego rosteru. Jednak przed tym dowiedzieliśmy się, że na czerwoną tygodniówkę przechodzi Dolph Ziggler, którego speech przerwał Titus Worldwide, proponując byłemu mistrzowi świata dołączenie do ich stajni. Showoff jednak zakomunikował, że nie przybył na RAW samotnie. Po tych słowach Titus O’Neil i Apollo Crews zostali zaatakowani przez powracającego po długiej kontuzji Drew McIntyre’a.

Warto przypomnieć, że Brytyjczyk przez ostatni rok występował w NXT, będąc tam od NXT Takeover: Brooklyn III głównym mistrzem. Jego reign został przerwany przez Andrade „Cien” Almasa podczas Takeover: WarGames. Wtedy też Drew doznał poważnej kontuzji ramienia, która wykluczyła go z akcji na pół roku.

Teraz najwidoczniej WWE ma plany na połączenie Dolpha z McIntyrem w Tag Team i już teraz jesteśmy w stanie stwierdzić, że będzie to mocne połączenie i świetne wzmocnienie dla dywziji Tag Team na RAW.

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*