Jak wszyscy dobrze wiemy Neville, były Mistrz Cruiserweight, „odszedł” z WWE 9 października, bo dowiedział się, że ma kolejny raz przegrać z Enzo Amore, i to w Main Evencie RAW! Wystarczy dodać do tego wszystkiego brak meczu Króla Cruiserów z Austinem Ariesem na wydaniu blu-ray Wrestlemanii 34, a także jego bezsensowną przegraną z Akirą Tozawą przed SummerSlam i większość z nas jest w stanie zgodzić się z decyzją Neville’a.

W tamtym czasie Wrestling Observer podawał, że jest on „100% gone”, i że był zadowolony ze swojej decyzji. Tydzień później WWE usunęło Nevilla z intra 205 Live. Jak się okazało, były Mistrz nie do końca pożegnał się z federacją. Niedługo po powyżej opisanej sytuacji, PWInsider podało, że WWE przeprowadziło z Nevillem kilka rozmów, których rezultat może być zaskakująco pozytywny oraz, że mógłby powrócić na tournee federacji Vince’a po Starym Kontynencie. Jak dobrze wiemy, tak się nie stało. Mówiło się także, że Król Cruiserweightów miałby powrócić na SmackDown LIVE, na rzecz porzucenia dywizji high-flyerów.

Póki co, status Nevilla w WWE jest tak samo niepewny, jak był 2 miesiące temu po incydencie na RAW. W razie jakichkolwiek aktualizacji w tej sprawie, poinformujemy was jak najszybciej.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany