Minęło dużo czasu odkąd widzieliśmy Batistę w WWE. Niestety jego ostatni run w federacji Vince’a nie był taki sukcesywny jakiego się spodziewał, a wszystko przez „YES Movement”, który zawładnął w tamtym czasie całym światem WWE. Po odejściu, Batista zaczął grać w wielkich blockbusterach takich, jak „Strażnicy Galaktyki” (część pierwsza i druga). 

Jim Ross, podczas swojego podcastu, rozmawiał z Dave’m o jego pro-wrestlingowej karierze. Batista powiedział, że wciąż kocha wrestling i chciałby wrócić do WWE, jednakże nie na jednorazowy występ, a raczej na dłuższy okres. Stwierdził on, że jedynym czynnikiem stojącym na jego drodze powrotnej do WWE – prócz Vince’a i braku kontraktu – jest jego Hollywoodowy grafik, który jest dość napięty. Powiedział, że jakby miał wrócić, to chciałby mieć program z Triple H’em, ponieważ praca z COO federacji mogłaby ukryć jego słabości w ringu.

Batista dodał, że po odejściu z WWE nigdy nie spalił za sobą mostu łączącego go z federacją, a jedyną rzeczą, która mu tam przeszkadzała był sposób, w jaki Vince prowadzi swój multimilionowy biznes.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany