Dwa dni temu pojawiły się spekulacje, jakoby Chris Jericho miał być w Fukuoce, czyli w mieście, gdzie odbywa się teraz gala NJPW Wrestling Dontaku. Od razu zaczęło się mówić o tym, że w końcu dostaniemy długo wyczekiwany pojedynek Y2J’a z Tetsuyą Naito, na który czekamy już od New Year Dash, czyli gali dzień po Wrestle Kingdom 12. 

Podczas drugiego dnia Wrestling Dontaku Los Ingobernables de Japon pod przewodnictwem Tetsuyi Naito pokonał Suzuki-Gun, a gdy nowy mistrz Interkontynentalny wychodził z ringu, na rampie został bardzo brutalnie zaatakowany przez zamaskowanego zawodnika, którym później okazał się być Chris Jericho. Y2J zostawił Japończyka zakrwawionego w ringu, co nam ewidentnie pokazuje, że na drugiej największej gali NJPW w roku – Dominion zobaczymy ich wielki pojedynek, a na szali najpewniej znajdzie się tytuł Interkontynentalny.

Dominion odbędzie się 9 czerwca.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany