Wczoraj dowiedzieliśmy się, że The Undertaker zawalczy podczas The Greatest Royal Rumble 27 kwietnia z Rusevem. Walka ta miała być w stypulacji Casket Match. Starcie polega oczywiście na zamknięciu przeciwnika w trumnie. Było to dość zaskakujące zestawienie, mimo tego, że Undertaker już wcześniej był zapowiadany na tę galę. Dzisiaj Rusev skomentował tę wiadomość słowami, że Umarlak jest dla niego już za stary. Te słowa mogą być jedną z przyczyn tego, czego się dosłownie przed chwilą dowiedzieliśmy.

Mianowicie Rusev nie zawalczy jednak z The Undertakerem, a jego miejsce zajmie powracający do WWE Chris Jericho. Storylinowo WWE wybrnęło z tej sytuacji tak, że żona Ruseva Lana nie pozwoliła mu walczyć z Deadmanem i postanowiła porozmawiać z władzami federacji, by zmienić skład pojedynku, co oznajmiła na swoim twitterze.

 

Jaka jest prawda? Czy oznacza to rychłe odejście Ruseva z WWE? Pamiętamy przecież o tym, że przed Wrestlemanią Bułgar poprosił federację o rozmowę na temat rozwiązania swojego kontraktu. Wiemy, że WWE postanowiło w ostatniej chwili dodać go do pojedynku o mistrzostwo United States na największej ze scen. Rusev nie wygrał tytułu, a na ostatnim SmackDown Live przegrał też starcie o miano pretendenta do tego mistrzostwa. Czy rozmowy zostały wznowione? O tym z pewnością będziemy mogli się przekonać w najbliższych tygodniach.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany