W internecie ostatnio pojawiło się sporo plotek dotyczących potencjalnej walki Chrisa Jericho podczas Wrestle Kingdom 12. Ile jest w tym jednak prawdy?

Od kilku tygodni trwa małe spięcie na linii Chris Jericho-Kenny Omega. Y2J wygłaszał dość odważne opinie na Twitterze na temat NJPW i „The Cleanera”. Odpisał jednemu z fanów na tweeta, w którym padło stwierdzenie, że Omega jest najlepszy na świecie. Chris odpowiedział, że Kenny nie jest nawet najlepszym wrestlerem z Winnipeg (miasto, z którego obaj zawodnicy pochodzą). Zareagował na to obecny IWGP United States Champion, pisząc, aby nigdy nie poznawać swoich bohaterów, ponieważ mogą okazać się korporacyjnymi sługusami. Y2J zaczął wtedy atakować na Twitterze fanów będących za Omegą, jednak wydaje się, że to wszystko może być sprawnie przeprowadzonym workiem.

Skąd takie informacje? ProWrestling.com powołuje się na wiele anonimowych źródeł, wliczając te blisko NJPW, które potwierdzają, że prowadzone były rozmowy, aby sprowadzić Chrisa Jericho na walkę podczas Wrestle Kingdom 12. Jedno z tych źródeł (wciąż według ProWrestling.com) poinformowało, że kilka miesięcy temu pojawił się plan zaangażowania Kenny’ego Omegi w ważną walkę podczas WK12 przeciwko dużemu nazwisku z zewnątrz NJPW.

W grę wchodzi również druga opcja. W październiku 2018 roku odbędzie się rejs na pokładzie Chrisa Jericho trwający pięć dni. Jedną z atrakcji ma być turniej ROH „Sea of Honor”. Jericho poinformował ostatnio, że karta walk, którą ogłosi ROH na ten turniej, będzie niesamowita. Narodziło to kolejne spekulacje sugerujące, że Y2J mógłby właśnie tam zawalczyć z Omegą.

Tak jak pisaliśmy, wszystko przedstawione w tym newsie jest oparte na plotkach. Więcej informacji powinno pojawić się na ten temat w nadchodzących tygodniach, ponieważ do najważniejszej gali roku w NJPW pozostało zaledwie ponad dwa miesiące.

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany