NXT

Co wydarzyło się po zejściu z anteny NXT Takeover Phoenix?

Za nami NXT Takeover Phoenix, a przed nami długo oczekiwane Royal Rumble. Kolejny raz wielka gala żółtej tygodniówki stoi na wysokim poziomie, co nie powinno już nikogo dziwić. Jednak to, co mieliśmy okazje zobaczyć na WWE Network, nie było wszystkim, co Takeover nam zaoferowało.

main evencie NXT TakeOver Phoenix zobaczyliśmy starcie pomiędzy Tommaso Ciampą a Aleisterem Blackiem o NXT Championship. Wszystkie wyniki gali możecie przeczytać TUTAJ. We wspomnianej walce obronną ręką wyszedł sam mistrz, który z powodzeniem obronił tytuł NXT. Najciekawsze jednak było przed nami, ponieważ w drodze na zaplecze na swojej drodze spotkał nowego mistrza North American Johnny’ego Gargano. Można było się spodziewać ataku Gargano na zmęczonego mistrza, jednak zobaczyliśmy coś kompletnie innego. Obaj mistrzowie stanęli ramie w ramie i wznieśli tytuły mistrzowskie w geście zwycięstwa.

 

 

W tym właśnie momencie NXT Takeover zeszło z anteny. Jednak to nie był koniec całej akcji, ponieważ chwilę później rozbrzmiała muzyka Velveteen Dreama. Przez chwilę posprzeczał się on z mistrzami, aby po chwili do całej akcji włączył się Adam Cole (BAY BAY). Sytuacja zrobiła się nieprzyjemna dla Dreama, ponieważ był sam na trzech zawodników. Jednak nie trwało to długo, ponieważ zmęczony po walce do Dreama dołączył Aleister Black. I z sytuacji 2 na 3 zrobiło się 3 na 3 po tym, jak do wszystkiego przyłączył się jeszcze były mistrz North American Ricochet. Cała szóstka zaczęła się przepychać i powstał jeden wielki brawl.

Całość przeniosła się nawet na zaplecze, gdzie panowie dalej wymieniali się ciosami. Dopiero po chwili kilku sędziów wyprowadziło GarganoCiampę i Cola na zewnątrz. W ostatnich sekundach akcji widzieliśmy jednak Triple H’a, który zaczął uspokajać trójkę pozostałych. Wygląda więc na to, że NXT szykuje nam wielki pojedynek na TakeOver przed WrestleManią. Cała śmietanka żółtego rosteru została wrzucona do jednego programu. Aby jednak dowiedzieć się więcej, musimy poczekać na najbliższe odcinki NXT, które oczywiście możecie oglądać u nas w zakładce LIVE.

 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments