Cody Rhodes był przez ostatnie dwa lata na ustach znacznej większości fanów, nawet tych, którzy niespecjalnie interesują się sceną niezależną. Po odejściu z WWE w 2016 roku wielu zwiastowało mu wielką karierę w Ring Of Honor, na scenie brytyjskiej, a może nawet w New Japan Pro Wrestling. Podczas Wrestle Kingdom 11 zadebiutował też w NJPW, pokonując Juice’a Robinsona (w WWE znanego jako CJ Parker), jednocześnie dołączył wtedy do Bullet Clubu, gdzie jak wiemy, odcisnął ogromne piętno, m.in. buntując się przeciwko Kenny’emu Omedze.

Sam Bullet Club jest oczywiście znany z tego, że jego członkowie nie są fanami obecnego formatu WWE, a tekst „F**k the Revival”, czy też „inwazja” na RAW stajni za przewodnictwem Cody’ego, tylko pogarszały nastawienie federacji Vince’a McMahona do tej stajni. Spowodowało to, że WWE zaczęło zwalczać merchandise Bullet Clubu, który zawierał „Too Sweet”, czyli oczywiście znak NWO, do którego Vince ma prawa.

Wszystkimi takimi akcjami fani byli po prostu coraz bardziej pewni, że Cody nie powróci do WWE. Takie walki, jak ta z KUSHIDĄ z Global Wars oraz niedawny zawód z Kennym Omegą pokazują, że Cody jest bardziej skupiony na tym, by być twarzą sceny niezależnej, niż na tym, by dawać dobre widowisko. To wszystko powoduje, że wydaje się nam, że Cody’emu podoba się jego obecna rola i raczej nie będzie szukał podpisania kontraktu z WWE.

Sam Cody ostatnio zapytany na twitterze stwierdził, że obecnie nie jest tym zainteresowany i raczej się to nie zmieni. Mimo wszystko WWE tak naprawdę stworzyło go i federacja ma swoje miejsce w jego sercu. Jednakże napisał też, że „jego muzyka gra, jak on zechce” (co oczywiście oznacza, że to on decyduje, kiedy i gdzie walczy) i sam nie jest zdolny do wybrania jednego kierunku.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany