Cody Rhodes z pomocą Twittera poinformował nas, kiedy będzie miało miejsce długo zapowiadana przez niego gala. Z informacji wynikających z dotychczasowych przecieków wynika, że Rhodes wraz z pomocą Bullet Clubu chce zorganizować show, które pomieści ponad 10 tysięcy osób. Dziś wiemy, że całość to już nie tylko plotki, ponieważ oficjalnie podano jej datę! Zapowiadane pod nazwą „All In” show ma się odbyć 1 września tego roku.

Cała otoczka wokół tego wydarzenia budzi w wielu osobach mieszane uczucia. Z jednej strony ludzie twierdzą, że bez współpracy z takimi organizacjami jak WWE czy NJPW nie ma możliwości na zebranie ponad dziesięciotysięcznej publiczności. Choć Bullet Club jest ściśle powiązany z New Japan Pro Wrestling, to Young Bucks i Cody wielokrotnie podkreślali, że to będzie ICH show bez większego udziału federacji zewnętrznych. Tak więc czy jest możliwość zgromadzenia 10 000 osób w jednej sali bez banerów WWE i NJPW?

Popularności Bullet Clubu w obecnych realiach profesjonalnego wrestlingu nie można lekceważyć. W 2017 roku sprzedali oni gigantyczną ilość koszulek ze swoim logo, a większość osób z BC to „Grube Ryby” w wielu federacjach.

Dodatkowo światło dzienne dobiegły plotki, jakoby Young Bucks kontaktowało się z dwoma wielkimi nazwiskami w świecie profesjonalnego wrestlingu. Chodzi oczywiście o Daniela Bryana i CM Punka. Pierwszy z nich obecnie znajduje się w WWE i według potwierdzonych informacji jego kontrakt kończy się 28 września, czyli niestety po gali „All In”. Jednak drugi z nich nie jest powiązany z żadną federacją, jednak znajduje się pod stałym kontraktem z UFC. Plotki jednak potwierdzają przynajmniej trzy rozmowy pomiędzy Young Bucksami a Punkiem, więc może gościnne pojawienie się? Taka osoba na pewno pomogłaby wypełnić salę.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany