Corey Graves jest twarzą nowej ery komentatorów w WWE. Były zawodnik bardzo szybko zaaklimatyzował się z nowym miejscem pracy i po epizodzie w NXT, Graves z miejsca stał się jednym z głównych komentatorów na RAW, a teraz także i na SmackDown.

Ostatnio jest bardzo głośno na temat byłego mistrza NXT Tag Team, lecz niekoniecznie z dobrych powodów. Dwa tygodnie temu Corey na żywo podczas RAW wspomniał o Bullet Clubie, a ostatnio odniósł się do występu kobiet na The Greatest Royal Rumble. Komentator RAW i SD wrzucił na Instagrama następujący wpis: 

Według najnowszych informacji WWE przeprowadziło rozmowę z Gravesem, aby ten nie zaczął się czuć zbyt pewnie. Ostatecznie wszystko skończyło się na zwykłej reprymendzie. Głównymi osobami, którym się nie spodobał wpis byli pracownicy odpowiedzialni za wizerunek WWE. Nie zanosi się więc na to, aby Corey miał ponieść jakiekolwiek konsekwencje, a same zawodniczki, jak i zawodnicy nie mieli nic za złe komentatorowi.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany