NewsNXTRAWWWE

Cztery gwiazdy NXT debiutują na RAW!

Podczas pierwszego Monday Night RAW po Elimination Chamber fani wyczekiwali, co tak naprawdę WWE postanowi zrobić z czterema gwiazdami NXT, które były na arenie tej gali. Kilka godzin przed rozpoczęciem czerwonej tygodniówki pojawiły się informacje jakoby w Lafayette mieli być Ricochet, Aleister Black, NXT North American Champion Johnny Gargano oraz NXT Champion Tommaso Ciampa. Tę informację potwierdziło samo WWE, wrzucając nawet zdjęcia tej czwórki na zapleczu.

RAW otworzył sam Triple H, który zaczął mówić m.in. o wprowadzeniu D-Generation X do Hall of Fame, by następnie przejść do wcześniej wspomnianych gwiazd NXT. Oczywiście przedstawił ich wszystkich i zapowiedział, że jeszcze dzisiaj ta czwórka weźmie udział w pojedynkach. Później dowiedzieliśmy się, że byli Tag Team partnerzy, czyli Tommaso Ciampa i Johnny Gargano zmierzą się z obecnymi mistrzami RAW Tag Team The Revival. Wielu fanów może pamiętać, na co stać tę czwórkę, kiedy są razem w ringu, co udowodnili podczas NXT Takeover: Toronto w 2 out of 3 Falls Matchu. Rezultat był taki sam, jak w Kanadzie, gdyż Ciampa i Gargano po bardzo wyrównanym pojedynku pokonali Dasha Wildera i Scotta Dawsona.

Ricochet postanowił uratować nowego mistrza Interkontynentalnego Finna Balora przed Bobbym Lashley’em i Lio Rushem, przez co tutaj też doszło do Tag Team Matchu, który wygrali Face’owie po 630 Sentonie na Rushu.

Aleister Black pojawił się na RAW najpóźniej z czterech gwiazd NXT, przerywając segment Eliasa. Holender pokonał byłego członka rosteru NXT, kończąc ten udany dzień dla reprezentantów żółtej tygodniówki.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments