News

Cztery walki dodane do karty Money in the Bank PPV!

Do pierwszej gali PPV po WrestleManii zostały niecałe 4 tygodnie. Money in the Bank jak zawsze namiesza w obrazku tytułów, ponieważ wyłoni męskiego i kobiecego posiadacza walizki, który może wyzwać mistrza do walki w każdej chwili. Jednak na dany moment nie wiemy, kto będzie brał udział w Ladder Matchach, jednak wiemy, że poznamy uczestników podczas najbliższego odcinka Raw. Tam Alexa Bliss w programie Moment of Bliss zdradzi uczestników obu Money In The Bank Ladder Matchy. Do tego czasu WWE zapowiedziało oficjalnie cztery walki, które odbędą się za niecałe 4 tygodnie.

Pierwszą z nich jest walka o Universal Championship pomiędzy obecnym mistrzem Sethem Rollinsem i pretendentem AJ Stylesem. Podczas ostatniego Raw odbyły się dwa Triple Threat matche, których zwycięzcy zmierzyli się ze sobą w main evencie czerwonej tygodniówki. Byli nimi wspomniany AJ Styles i Baron Corbin. Po wyrównanej walce zwycięsko wyszedł Phenomenal One, który tydzień po dołączeniu do Raw zmierzy się na PPV o główny tytuł. W internecie wybuchły spekulacje, czy Styles nie dostał Title Shota zbyt szybko, chociaż to już kwestia gustu i każdy patrzy na tą sytuację z innej perspektywy.

Kolejną walką jest starcie pomiędzy Eliasem i Romanem Reignsem. Podczas Superstar Shake-Up Vince McMahon pojawił się na SmackDown Live, aby zaprezentować największy nabytem w historii niebieskiej tygodniówki. Był nim Elias, który chciał zaprezentować swój najnowszy utwór, jednak jak to zawsze było, ktoś musiał mu przerwać. Tym kimś był THE BIG DOG Roman Reigns, który zaatakował Eliasa, a następnie wykonał Super Man Punch Vincowi. Podczas ostatniej tygodniówki SmackDown Elias wyzwał Romana do walki, a ten zaakceptował. Dodatkowo doszło do ataku Shane`a i Eliasa, jednak Roman swoim zeszłotygodniowym zachowaniem chyba sobie zasłużył.

No i wiemy już, że podczas Money In The Bank Becky 2 Belts będzie broniła obu tytułów. Do walki z Becky o tytuł Raw stanie Lacey Evans, która tydzień temu pokonała Natalyę i zdobyła miano pretendenta. Pomimo tego, że walkę zapowiedziano dopiero podczas ostatniego Raw, to można było się jej spodziewać, ponieważ rywalizacja pomiędzy tymi paniami rozpoczęła się już na Raw po WrestleManii, gdzie to Lacey zaatakowała świeżą podwójną mistrzynię. Jeśli jednak chodzi o tytuł SmackDown, to wielkiego zaskoczenia tutaj nie ma, ponieważ w walce o ten tytuł Becky zmierzy się z Charlotte Flair. Podczas ostatniego SmackDown Charlotte pokonała świeży nabytek dywizji kobiet niebieskiej tygodniówki Bayley. Wiele osób jest zawiedzonych tym, że ponownie wracamy do rywalizacji Becky i Charlotte, która przejadła się już wszystkim. Jednak warto dodać, że Becky podczas WrestleManii przypięła Rondę, nie Charlotte, więc zdobyła tytuł, który do niej należał nie pokonując jej prawowitą mistrzynię. Do gali pozostały jeszcze trzy tygodniówki, więc miejmy nadzieję, że to tak po prostu się nie skończy.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments