Podczas gali Greatest Royal Rumble byliśmy świadkami Ladder Match o mistrzostwo Interkontynentalne, w którym udział wzięli: Finn Balor, The Miz, Samoa Joe oraz broniący tytułu Seth Rollins. Ostatecznie mimo tego, że wiele fanów przewidywało, że zobaczymy ukoronowanie nowego mistrza, „The Architect” wyszedł zwycięsko, ściągając pas zawieszony nad ringiem. Pierwszy z wyżej wymienionych zawodników był bardzo blisko wygrania pojedynku, jednak Rollins bardzo mądrze wskoczył na drabinę i był dzięki temu szybszy od Irlandczyka.

To wszystko może nam zwiastować, że w najbliższym czasie Finn Balor będzie kontynuował swoją gonitwę za mistrzostwem Interkontynentalnym. Po tym, jak Seth obroni swój tytuł w niedzielnej walce z The Mizem, możemy się spodziewać wielce wyczekiwanego przez fanów Heel Turnu byłego mistrza Universal. O tej zmianie postaci Irlandczyka mówi się od dawna; od samego debiutu w głównym rosterze.

Jednak czy nie jest to za późno, zważywszy na to, że Luke Gallows i Karl Anderson po tegorocznym Superstar Shake-Up są na SmackDown Live? Wszystkiego dowiemy się w najbliższych tygodniach.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany