RAWWWE

Czy Hardy Boyz zostaną w WWE na dłużej?

Po świetnym roku 2016 Hardy Boyz byli łączeni z WWE, gdy tym kończył się kontrakt z Impact Wrestling. Ostatecznie do wielkiego powrotu poszło podczas pamiętnej Wrestlemanii 33, kiedy to bracia dołączyli do pojedynku o mistrzostwa RAW Tag Team. Był to Ladder Match, w którym wzięli jeszcze udział Big Cass & Enzo Amore, Karl Anderson & Luke Gallows oraz The Bar. Oprócz zaskakującego występu, Jeff i Matt wygrali wcześniej wspomniane tytuły mistrzowskie, a fani byli ciekawi, co się dalej z nimi będzie działo. Ostatecznie po raz ostatni bracia walczyli w jednej drużynie we wrześniu 2017 roku, po czym Jeff musiał zrobić sobie przerwę spowodowaną poważną kontuzją.

Dzień po Wrestlemanii 34 Charismatic Enigma wrócił do ringu, jednak o powrocie do Tag Teamu z Mattem nie było mowy. Ten rozpoczął swoją nieudaną współpracę z Bray’em Wyattem, a Jeff razem ze świeżo wygranym mistrzostwem United States od Jindera Mahala poszedł na SmackDown Live. Tam do dzisiaj regularnie występuje, natomiast Matt niemalże dokładnie rok po ostatniej walce Hardy Boyz, stoczył swój ostatni do dziś pojedynek. Mówi się, że przeszedł na emeryturę, jednak według niego zrobił sobie po prostu przerwę, by wyleczyć swoje problemy z miednicą.

Hardy Boyz są teraz kolejnymi gwiazdami, z którymi WWE pragnie przedłużyć kontrakty, gdyż te kończą się im po Wrestlemanii 35. Przy okazji Wrestlemanii 33 bracia podpisali kontrakty na dwa lata z opcją przedłużenia ich na kolejny, trzeci rok. Mówi się, że federacja właśnie chce wykorzystać tę „klauzulę”, która zawiera też paragraf o znacznej podwyżce zarobków. Oznaczałoby to, że w przypadku pozytywnej dla WWE decyzji, Matt przygotowuje się do powrotu do ringu po największej ze scen. Vince z pewnością chce zatrzymać tę dwójkę, szczególnie, że fani wiedzą, że Hardy Boyz mają bardzo dobre stosunki z Young Bucksami. Ci na pewno czekają tylko na możliwość złożenia propozycji Jeffowi i Mattowi dołączenia do All Elite Wrestling.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments