RAWWWE

Czy kolejne niezadowolone gwiazdy otrzymają push?

Od dawna panuje przekonanie, że zawodnicy, którzy w NXT byli prawdziwymi gwiazdami, nie mają czego szukać po przejściu do głównego rosteru i stają się tam kolejnymi przeciętniakami. Fani podają m.in.: The Ascension, Tylera Breeze’a, Bo Dallasa, Bobby’ego Roode’a, Ember Moon, czy też Authors of Pain. Wracając do starszych odcinków NXT ciężko się patrzy na tych wszystkich wrestlerów w porównaniu do tego, co teraz widzimy.

Powstanie All Elite Wrestling spowodowało, że internet jest wręcz zapchany newsami mówiącymi o potencjalnym przejściu „zawodnika X” do AEW z oczywistego powodu. Tym powodem jest chęć występowania tam, gdzie jego umiejętności będą nagradzane czymś więcej, niż słabym rozpisaniem postaci. Dużo mówi się w tym kontekście o The Revival, jednak ci podczas ostatniego odcinka Monday Night RAW w końcu pokonali Bobby’ego Roode’a i Chada Gable, zdobywając mistrzostwa RAW Tag Team. Może to nam pokazać, że kwestia ich odejścia została zamknięta.

Okazuje się, że WWE ma zamiar się tym zabezpieczać przed potencjalnymi podpisaniami kontraktów z All Elite Wrestling przez ich pracowników. Ostatnie częstsze występy Andrade na SmackDown i wygrane nad Rey’em Mysterio, zdobycie przez The Revival upragnionych tytułów Tag Team pokazują, że federacja planuje dawać push właśnie niezadowolonym gwiazdom.

Mówi się, że następni w kolejce są SAnitY, którzy z pewnością są w stanie wzmocnić dywizję Tag Team na niebieskiej tygodniówce i kto wie, może to oni ruszą po tytuły na największej ze scen.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments