Osiem dni temu podczas RAW Akira Tozawa przerwał reign Neville’a z pasem mistrzowskim Cruiserweight, który trwał aż 197 dni. Oczywiście w tę samą niedzielę na SummerSlam, odbyło się starcie rewanżowe, podczas którego Anglik odzyskał swoje złoto. Wzbudziło to sporo kontrowersji, a wczoraj ogłoszono, że Akira Tozawa wykorzysta swój rewanż na dzisiejszym 205 Live.

Samą walkę można by podzielić na dwie części. W pierwszej Neville głównie próbował osłabić lewe ramię Japończyka, które jak pamiętamy, było wcześniej lekko kontuzjowane. Na szczęście później zobaczyliśmy już typowe techniczne starcie pomiędzy tą dwójką. Jednak po skontrowaniu Senton Bomba przez Króla Cruiserweightów, były mistrz NXT zapiął Ring of Saturn, więc jedyne co Tozawa mógł zrobić to odklepać.

Po walce Neville wygłosił promo, w którym powiedział, że już nikt z dywizji Cruiserweight nie może go pokonać. Następnie przerwała mu osoba, która była w ostatnim czasie łączona z 205 Live, czyli Enzo Amore, co oznacza, że były Tag Team partner Big Cassa przechodzi do dywizji Cruiserweightów. Najprawdopodobniej pójdzie on od razu po pas Neville’a. Czy jest to dobre posunięcie? Medialnie dla 205 Live być może, jednak jak wiemy, są lepsi zawodnicy, którzy jeszcze nie dostali tej szansy na pas.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany