NewsSMACKDOWN LIVEWWE

Czy WWE chce wykorzystać orientację seksualną Sonyi Deville w story?

WWE już od kilku miesięcy pokazywało nam, że planują coś większego z Mandy Rose i Sonyą Deville. Z jednej strony miały to być mistrzostwa kobiet Tag Team, z drugiej jednak mówiło się, ze będzie to rozłam drużyny. Byłaby to spora strata dla tej dywizji, która i tak nie jest jakaś specjalnie mocna. Ostatecznie jeśli informacje się potwierdzą, to będzie daleko do rozłączenia Mandy i Sonyi.

Wiemy, że Sonya Deville jest lesbijką i mówi o tym otwarcie, nie wstydząc się tego. Ostatnio nawet wzięła udział w wywiadzie razem z Mandy, w którym odpowiadała też na pytania o swoją orientację seksualną. Tę część wywiadu możecie przeczytać tutaj. Sonya nie jest jednak jedynym aktualnym albo byłym pracownikiem WWE, który otwarcie jest gejem/lesbijką. Do tego grona zaliczają się Darren Young oraz Pat Patterson. Czerwiec jest tzw. miesiącem dumy, czyli miesiącem wsparcia dla osób LGBTQ. WWE również dołączyło do tej akcji, a wiele zawodników i zawodniczek z rosteru brało udział w sesji zdjęciowej na tęczowym tle. Twarzą tej akcji w federacji Vince’a McMahona stała się właśnie Sonya Deville.

Wydaje się jednak, że WWE nie ma zamiaru kończyć na promocji wspierania osób LGBTQ, co pokazuje sytuacja z ostatniej tygodniówki SmackDown Live. Podczas niej Sonya Deville pokonała Ember Moon, a po walce celebrowała swoje zwycięstwo z Mandy Rose. Fani zauważyli, że przyjaciółki zachowywały się aż zbytnio przyjemnie w stosunku do siebie. Oczywiście mogła to być sytuacja, która miała na celu wywołanie większych teorii wokół tych zawodniczek.

Warto jednak pamiętać, że nie będzie to pierwsza akcja w WWE, że federacja wrzuca do jakiegoś story podłoże lesbijskie, gdyż w 2006 roku miał miejsce feud Trish Stratus i Mickie James. Ta druga grała tutaj ogromną fankę Trish, często wręcz dając do zrozumienia, że jest w niej zakochana. Do tego doszła do całości walka na WrestleManii 22 i słynna akcja przy próbie wykonania Stratusfaction. Wtedy Mickie potarła ręką o krocze swojej przeciwniczki, która momentalnie odpuściła wykonanie finishera. James natomiast po chwili polizała swoją rękę, co na stałe zostało w pamięci wielu fanów wrestlingu.
Czy te spekulacje dotyczące storyline’owego związku Mandy Rose i Sonyi Deville okażą się być prawdziwe?Najpewniej więcej na ten temat się dowiemy w ciągu najbliższych kilku tygodni.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments