RAWWWE

D-Generation X oficjalnie w WWE Hall of Fame!

W tym roku wiele osób się zastanawiało, co będzie w WWE Hall of Fame. Mówiło się o takich legendach, jak The Undertaker, Batista, czy też The Rock, jednak im dłużej federacja zwlekała z ogłoszeniem głównego nazwiska, tym bardziej fani zwątpili w możliwość zobaczenia wielkiej gwiazdy. Warto wspomnieć, że rok temu już po Royal Rumble wiedzieliśmy, że do Hall of Fame zawitają Goldberg i Dudley Boyz.

Przed chwilą WWE wraz z ESPN poinformowało, że to D-Generation X będą twarzami tegorocznego Hall of Fame! Jest to o tyle zaskakująca wiadomość, że wraz z Triple H’em, Shawnem Michaelsem, Road Doggiem, Billym Gunnem oraz X-Paciem zostanie wprowadzona Chyna, która przez ostatnie lata została „zbanowana” przez WWE i zapomniana. Wszystko przez swoją karierę w filmach dla dorosłych, którą rozpoczęła po odejściu ze świata wrestlingu.

Jak widać, WWE każdym wybacza i tak też jest w przypadku byłej partnerki Triple H’a. Warto też wspomnieć, że dla Shawna Michaelsa będzie to już drugi pierścień Hall of Fame, gdyż pierwszy otrzymał jako solowa gwiazda w 2011 roku.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments