W karcie niedzielnego PPV Clash of Champions, w trakcie najnowszego odcinku SmackDown Live, dokonały się pewne zmiany. Dwie walki zostały dodane, jednak jedna z ważniejszych aktualizacji, miała miejsce w pojedynku już wcześniej zapowiedzianym. Mowa konkretnie o Tag Team Matchu: Sami Zayn & Kevin Owens vs. Shinsuke Nakamura & Randy Orton. Na szali znajdą się kariery Kanadyjczyków w WWE, a sędzią specjalnym ogłosił się Shane McMahon. 

Ostatnie wydanie niebieskiej tygodniówki dodało nam jednak ciekawy smaczek do tego starcia. Otóż okazało się, że drugim sędzią specjalnym w tej walce będzie sam Generalny Manager SmackDown, Daniel Bryan. W dodatku w walce wieczoru wczorajszej gali, Bryan zastąpił znokautowanego sędziego i odliczył do trzech dając zwycięstwo Kevinowi Owensowi, w starciu z Shinsuke Nakamurą, co tylko podgrzało atmosferę przed PPV.

Bardzo możliwe, że na Clash of Champions będziemy świadkami początku rywalizacji o władzę na SmackDown Live pomiędzy Shanem McMahonem, a Danielem Bryanem. 

O Autorze

Wrestling poznał w wieku ośmiu lat i do dziś jest z nim związany. Obecnie oczarowany brytyjską sceną wrestlingu. Jego ulubionymi zawodnikami są Katsuyori Shibata, Marty Scurll i Kevin Owens. Prywatnie uczeń technikum, wielki fan seriali.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany