NewsRAW

Daniel Bryan prawdopodobnie kontuzjowany!

Jeszcze dziś poinformowaliśmy Was o kontuzji AJ Stylesa, który możliwe, że będzie wykluczony z akcji na jakiś czas. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ. Jednak jak okazuje się, że Wrestlemania nie kontuzjowała tylko jedną osobę.

Według najnowszych doniesień od LordsOfPain i PWInsider Daniel Bryan nabawił się kontuzji podczas swojej walki z Kofim Kingstonem podczas największej ze scen – WrestleManii 35. Walka przebiegła według planów i po niej Daniel nie wyglądał, jakby mu coś dolegało. Jednak od razu na zapleczu zbadał go sztab medyczny i odesłał do domu na dalsze badania. To właśnie dlatego od momentu zakończenia walki na Wrestlemanii nie pojawił się podczas SmackDown Live ani żadnego innego programu od WWE. W ciągu kilku dni Daniel przejdzie wszystkie potrzebne badania, które mają wykluczyć bądź potwierdzić jakiekolwiek kontuzje. Niestety jednak dla Bryana może to być bardziej skomplikowane niż dla jakiejkolwiek innej gwiazdy.

Przed WrestleManią 34 Daniel Bryan został oczyszczony przez lekarzy WWE i mógł po 3-letniej przerwie wrócić do ringu. Jednak nie jest to takie proste, ponieważ po absolutnie każdej walce Daniel musi poddać się serii badań, które mają kontrolować obecny jego stan zdrowia. Na dany moment nie wiadomo, jakiej kontuzji nabawił się podczas WrestleManii 35, jednak na pewno WWE nie wypuści go, zanim nie będą mieć 100% pewności. Gdy pojawią się dodatkowe informacje na ten temat, poinformujemy Was tak szybko, jak się da.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments