NewsRAW

Daniel Bryan wycofany z nadchodzących Live Eventów!

Strach mówić o jakiejkolwiek kontuzji byłego mistrza WWE Daniela Bryana. Jednak nawet bez oficjalnego potwierdzenia wiemy, że podczas największej ze scen Daniel Bryan nabawił się jakiejś kontuzji w walce przeciwko Kofiemu Kingstonowi. Wygląda na to, że federacja WWE trzyma informacje o kontuzji bardzo blisko siebie, ponieważ po dwóch tygodniach nadal nie wiemy tak dokładnie, co mu dolega.

Niestety pojawiają się kolejne niezbyt dobre dla jego sytuacji informacje, ponieważ Daniel Bryan został wycofany z udziału na najbliższe Live Eventy. Nie jest to dobry znak, ponieważ w jego przypadku nawet najmniejsza kontuzja ponownie może zakończyć się zawieszeniem kariery. Federacja tez sporo ryzykuje, ponieważ jeśli stanie mu się coś poważnego, to właśnie na nich spadnie wina, ponieważ pozwolili mu wrócić do ringu.

Bryan jest nadal zapowiadany na najbliższy odcinek SmackDown Live, jednak tak samo było i w poprzednim tygodniu. Możliwe, że pojawia się on na zapleczu, aby porozmawiać z zarządem czy lekarzami, ale spodziewać się go w TV nie powinniśmy.

Wiele osób uważa, że podczas WrestleManii Daniel doznał wstrząsu mózgu. Dla innych zawodników to kilka tygodni bez większego wysiłku i po sprawie. Jednak nie w przypadku Daniela, który ma poważne problemy z mózgiem. Zgadywać możemy do woli, jednak na więcej informacji musimy po prostu czekać.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments