RAWWWE

Dean Ambrose oficjalnie opuści WWE po Wrestlemanii 35! [AKTUALIZACJA]

Zaledwie 13 dni przed Royal Rumble 2019 Dean Ambrose szokująco stracił mistrzostwo Interkontynentalne na rzecz Bobby’ego Lashley’a. Oczywiście nie ma już prawa do walki rewanżowej, a sam Dean nie rzucił się na Destroyera z chęcią odebrania tytułu. 27 stycznia wziął udział w 30-osobowym Royal Rumble Matchu, wchodząc do ringu z numerem czternastym. Tam spędził prawie 13 minut i nawet wyeliminował Johnny’ego Gargano. Wtedy nikt nie spodziewał się doniesień, jakie pojawią się dzień po jednej z największych gal w roku.

Podczas dzisiejszego Monday Night RAW, Dean Ambrose zmierzył się ze zwycięzcą wcześniej wspomnianego Royal Rumble Matchu – Sethem Rollinsem. Starcie to przegrał, jednak po nim postanowił pozostać w ringu i po chwili zaczął mówić o swojej karierze w WWE. Speech szybko został przerwany przez Nię Jax i Taminę, które zaraz miały się zmierzyć z Alexą Bliss i Mickie James o miejsce w Elimination Chamber Matchu, który wyłoni pierwsze mistrzynie kobiet Tag Team. Z początku Ambrose nie chciał odpuścić i czekał na następny ruch gigantek, jednak po ataku zaskakującej uczestniczki Royal Rumble Matchu mężczyzn wrócił na backstage.

Według PWTorch Dean Ambrose ma opuścić WWE po wygaśnięciu swojego kontraktu, który kończy się wraz z Wrestlemanią 35. Mówi się, że Vince McMahon zaproponował mu przedłużenie tego kontraktu wraz z podwyżką, na co były mistrz WWE miał odpowiedzieć, że chce odejść z World Wrestling Entertainment. Co ciekawe kilka dni temu pojawiły się plotki, jakoby Dean miał być pierwszym rywalem Setha Rollinsa w rywalizacji o mistrzostwo Universal po jego zwycięstwie na Wrestlemanii. Podobno główną przyczyną, która przekonuje Ambrose’a do odejścia jest prowadzenie jego postaci, która według wielu mimo zeszłorocznego Heel Turnu nie poprawiła się zbytnio.

AKTUALIZACJA

WWE za pośrednictwem swojej strony internetowej oficjalnie poinformowało, że Dean Ambrose nie przedłuży kontraktu z federacją i po Wrestlemanii 35 opuści WWE!

Dean Ambrose (Jonathan Good) nie przedłuży kontraktu z WWE, który dobiega końca w kwietniu. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co Dean dał fanom i samej federacji. Życzymy mu szczęścia i liczymy, że w przyszłości powróci on do World Wrestling Entertainment.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments