BREAKING NEWS

Decyzja dotycząca walki o tytuły mistrzowskie NXT Tag Team na Takeover!

Od początku marca bardzo dużo mówiło się o tym, co będzie z tytułami mistrzowskimi NXT Tag Team. Wtedy bowiem w internecie pojawiła się wiadomość o tym, że Bobby Fish, czyli aktualny mistrz tej dywizji doznał kontuzji podczas jednego z Live Eventów. 

W ostatnich dniach WWE na swojej stronie internetowej już oficjalnie poinformowało, że Bobby doznał kontuzji kolana, która wyeliminuje go z akcji na najbliższe kilka miesięcy. Ludzie zaczęli spekulować, że być może to Adam Cole zastąpi byłego mistrza ROH Television, jednak przecież on będzie uczestniczył w Ladder Matchu o mistrzostwo NXT North American. Dzisiaj podczas NXT odbył się finał turnieju, w którym Authors of Pain zmierzyli się z Petem Dunnem i Roderickiem Strongiem. Członkowie Undisputed Ery zaatakowali te drużyny, co oznacza, że nie poznaliśmy zwycięzców Dusty Rhodes Tag Team Classic.

Generalny Menadżer NXT William Regal poinformował Adama Cole’a, że za ten atak mistrzostwa będą bronione w Triple Threat Tag Team Matchu. Daje też Adamowi trzy propozycje. Pierwsza mówi, że dołączy do Kyle’a O’Reilly’ego i będzie uczestniczył w dwóch pojedynkach; druga, że Kyle będzie zmuszony walczyć sam, a trzecia, że dołączy do Triple Threat Tag Team Matchu, ale nie będzie walczył o mistrzostwo North American. Ostatecznie Cole wybrał tę pierwszą opcję i to oznacza, że na NXT Takeover: New Orleans Kyle O’Reilly i Adam Cole będą bronić tytułów mistrzowskich Tag Team przeciwko Authors of Pain oraz Pete’owi Dunne’owi i Roderickowi Strongowi, którzy zastąpili Moustache Mountain w turnieju (przez kontuzję Tylera Bate’a).

Tak więc ostateczna karta NXT Takeover: New Orleans wygląda następująco:

  • NXT Championship Match: Aleister Black vs Andrade „Cien” Almas (c)
  • Non-Sanctioned Match: Johnny Gargano vs Tommasso Ciampa
  • NXT North American Championship Ladder Match: EC3 vs Adam Cole vs Ricochet vs Velveteen Dream vs Killian Dain vs Lars Sullivan
  • NXT Tag Team Championship Triple Threat Match: Authors of Pain vs Pete Dunne & Roderick Strong vs The Undisputed Era (Adam Cole & Kyle O’Reilly) (c)
  • NXT Women’s Championship Match: Shayna Baszler vs Ember Moon (c)
KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

KOMENTARZE

*

*