RAW

„Demon” Finn Balor pojawi się podczas WrestleManii 35!

Do największej ze scen pozostało tylko kilka dni, a jedną z największych tajemnic było czy Finn Balor pojawi się jako „on”, czy jako „demon”. Fani dalej oczekują tej mrocznej postaci, ponieważ za każdym razem dzięki niej dostajemy cos ciekawego. Dzisiaj podczas Monday Night Raw poznaliśmy odpowiedź na nasze pytanie.

Kilka tygodni temu Finn Balor stracił mistrzostwo Interkontynentalne, co było wielkim zaskoczeniem. Spodziewaliśmy się, że to właśnie on wejdzie na WrestleManię jako mistrz i będzie bronił tytułu przeciwko Lashleyowi. W momencie utraty w internecie pojawiły się informacje o tym, że WWE szykuje dla Finna coś więcej, niż tytuł Interkontynentalny i fani rozpoczęli spekulacje. Jednak zaledwie dwa tygodnie później Balor pokonał Lashleya i Mahala w Handicap Matchu i zdobył pretendenta do utraconego tytułu. Czy to było to coś większego? Prawdopodobnie tak. Bo wejście z tytułem na WrestleManię i obrona go, a wejście bez i zdobycie tytułu to dwie różne rzeczy. A przecież WWE właśnie po to zrobiła, aby Finn mógł wygrać podczas WrestleManii.

Podczas Raw dostaliśmy segment, gdzie Lashley udzielił wywiadu w środku ringu. Został zapytany o to, czy nie moi się, że podczas WrestleManii zawalczy nie z Balorem, a z Demonem. Odpowiedział on, że to wszystko to bajeczki i jest to nadal ta sama, mała i niezdolna mu odebrać tytułu postać. Wtedy na titletronie ukazał się Finn Balor, który potwierdził, że na WrestleManii weźmie swoje demony do walki. Po chwili na ekranie widzieliśmy już samego demona. Wiele osób obawia się, że jest to koniec ery niepokonanego „Demona” Finna Balora. Dotychczas w głównym rosterze pokonywał wszystkich w tej postaci, więc Lashley może być tą osobą, która pokona pierwszy raz demona. Warto dodać, że ostatni raz tę postać widzieliśmy w walce na SummerSlam przeciwko Baronowi Corbinowi.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments