ARTYKUŁYWWE

Dlaczego Dean Ambrose odszedł z WWE?

,,W momencie, gdy doznałem kontuzji, pomyślałem, że może to dla mnie zbawienie. Byłem wypalony, przestałem oglądać wrestling. Gdy zaczął się zbliżać powrót na ring, wróciłem do interesowania się wrestlingiem. I zakochałem się ponownie. Oglądałem wszystko; New Japan, Impact, stare nagrania, nowe… Myślałem, co mógłbym zrobić, kiedy wrócę. Jednak po chwili uświadomiłem sobie, że na to mi nie pozwolą i na to też nie… Byłem podekscytowany powrotem do wrestlingu, ale nie do WWE”.

,,Były dni, gdy budziłem się i gapiłem w sufit, nie mogąc wstać z łóżka. Nie chciało mi się trenować…”

,,Gdyby nie było żadnego innego wrestlingu poza WWE, założyłbym własną szkołę i trenował moich przyszłych rywali”.

,,Zastanawiałem się, co jeśli WWE zaproponowałoby mi taki kontrakt jak Brockowi. Po chwili pomyślałem, co miałbym robić z 10 milionami? Nawet nie spojrzałem na nowy kontrakt”.

,,We wrestlingu najbardziej lubiłem proma, teraz chodziło tylko o to, żeby nie wyjść na idiotę.”

,,Podpisując kontrakt z AEW pomyślałem: co ty robisz, przecież niedawno z tym skończyłeś.”

Te wypowiedzi tak naprawdę mówią same za siebie. I doskonale opisują, jak wyglądały ostatnie miesiące Ambrose’a w federacji. Jednak aby jeszcze lepiej zrozumieć całą sytuację, warto ją przedstawić chronologicznie.

O tym, że odejdzie z WWE, Dean był niemalże przekonany już w czerwcu 2018 roku. Był on wtedy w trakcie przygotowań do powrotu na ring. Od początku jego zamysłem było wypełnienie kontraktu do końca. Bez prośby o jego wcześniejsze rozwiązanie, czy staranie się o bycie zwolnionym. Chciał się on upewnić, że zrobił wszystko, co mógł w federacji. Liczył, że może coś się zmieni, dodatkowo nie chciał on sprawiać problemu swojej żonie, która pozostała w WWE.

About Author

0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments