Bruce Prichard był w tym tygodniu gościem w Busted Open Radio Sirius XM, promował on swój nadchodzący podcast „Something to wrestle”, który odbędzie się w piątek, 19.01 po meczu Brooklyn Nets vs. Miami Heta, w Barclays Center. Powiedział, że widział Undertakera w listopadzie i wyglądał on, a także czuł się, wtedy lepiej niż kiedykolwiek w przeciągu ostatnich 10 lat. Wieści te zgadzałyby się z tym, co było podawane przez ostatnie kilka tygodni, mianowicie, że Undertaker ma powrócić na Wrestlemanię w tym roku.

W poniższym filmie Bruce powiedział, że chciałby zobaczyć w tym roku mecz Undertaker vs John Cena na Wrestlemanii 34. Zaznaczył także, że widział Undertakera podczas Święta Dziękczynienia i jak sam mówi:

Myślałem, że wygląda najlepiej od ostatnich 10 lat, a on sam powiedział, że czuje się lepiej niż czuł się przez te 10 lat. Wyglądał bajecznie.

W rozmowie, Taker stwierdził, że stoczył już swój ostatni pojedynek i nie chce już wracać do ringu. Bruce szybko wskazał, że Undertaker powtarza mu to już od 15 lat!

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany