Jak już wiemy, Asuka wybrała Charlotte jako przeciwniczkę na Wrestlemanii, lecz jak się okazuje, to nie koniec przygody Japonki z czerwonym rosterem. Podczas dzisiejszego segmentu Alexa pochwaliła byłą mistrzynię NXT za rozsądny wybór, na co ta odpowiedziała, że aby być najlepszym, trzeba pokonać najlepszego. Po ostrzejszej wymianie zdań Asuka zasugerowała, że skoro już raz pokonała mistrzynie kobiet RAW, to może zrobić to ponownie.

Tym samym potwierdzono, że za tydzień odbędzie się walka między Asuką, a Alexą Bliss. Bardzo możliwe, że będzie to ostatnia wizyta Asuki na RAW w najbliższym czasie, ponieważ następną rywalką Alexy będzie prawdopodobnie Jax, a Japonka będzie mogła się skupić na występach na SmackDown Live.

O Autorze

Wrestlingiem zaczął się interesować przeszło 12 lat temu gdy zaczął grać w WWE SmackDown! Here Comes the Pain. Interesuje się piłką nożną, a jego ulubionym klubem jest FC Barcelona. Jest strasznym fanatykiem Anime oraz Mangi, a jego ulubieni wrestlerzy to Kazuchika Okada, Kevin Owens, Randy Orton, Rusev oraz Elias.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany