PAY-PER-VIEWRAW

Dwa pojedynki mistrzowskie przesunięte do KickOffu Royal Rumble 2019!

Royal Rumble PPV jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w świecie wrestlingu. Tym razem trzeba przyznać, że cała karta jest wypełniona ciekawymi walkami i pewne było, że niektóre z nich niestety znajdą się w 2-godzinnym Kick Offie.

Pierwszą z nich jest walka o United States Championship pomiędzy obecnym mistrzem Rusevem a pretendentem Nakamurą. Tutaj nie ma zaskoczenia, ponieważ od zdobycia tytuły przez Ruseva w obrazku tych dwóch panów nie działo się nic ciekawego. Dodatkowo Triple H zapewniał, że nie obowiązuje już warunek rewanżu w przypadku utraty tytułu. I tak się składa, że Shinsuke Nakamura właśnie dostał rewanż, bez żadnej podbudowy. Chyba że wliczamy segment z udziałem Lany jako podbudowę do tego pojedynku.

Druga walka niestety ponownie znalazła się w Kick Offie i jest nią walka o tytuł Cruiserweight. Po wielu świetnych pojedynkach na PPV o to mistrzostwo, WWE nadal nie chce dać trochę czasu fioletowej dywizji. Tym razem obecny mistrz Buddy Murphy zmierzy się w Fatal 4-Wayu z takimi osobami jak Kalisto, Akira Tozawa i Hideo Itami. Nie da się zaprzeczyć, że ta walka może skraść show, co pokazywały już te pojedynki w przypadku innych gal PPV.

Co więcej, z Kick Offie zobaczymy panel z udziałem Shawna MichaelsaBeth Phoenix, Bookera T, JBLa i wielu innych. Cały rozkład gali Royal Rumble, znajdziecie tutaj!

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments