Podczas ostatnich tapingów Impact Wrestling dzieje się całkiem sporo. Niestety nie wszystko jest pozytywne (o ile można tak mówić w przypadku IW) i docierają do nas wiadomości i złym stanie zdrowia Eddiego Edwardsa.

Po swojej walce Eddie został zaatakowany przez Samiego Callihana, który położył na nim krzesło i uderzył kijem bejsbolowym. Niestety kij bejsbolowy niefortunnie się odbił i uderzył Eddiego w głowę. Po całym segmencie Edwards zmierzał do zaplecza, trzymając się za głowę i chwiejąc się na nogach. Według pewnych informacji Edwards poprosił o pomoc lekarza na zapleczu, ponieważ czuł się bardzo źle. Jeśli chodzi o samą kontuzję, to jeszcze nic nie zostało potwierdzone. Jednak doszło do sporego rozcięcia, ponieważ na zapleczu Edwards był cały we krwi.

Po udzieleniu pierwszej pomocy Eddie udał się do najbliższego szpitala, aby przejść podstawowe badania. Na dany moment nie ma żadnych informacji na temat powagi kontuzji. Jednak podczas kilku najbliższych dni powinniśmy się dowiedzieć więcej szczegółów. Poinformujemy o wszystkim jak najszybciej.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany