RAW

Ember Moon kontuzjowana!

Wygląda na to, że Road To WrestleMania dla byłej mistrzyni NXT nie zaczął się tak, jak zapewne tego chciała. Sama Ember za pośrednictwem kanału WWE poinformowała, że nie zobaczymy ją w najbliższym czasie.

Podczas niedzielnej gali PPV Ember Moon wystąpiła w Women‚s Royal Rumble Matchu i wyszła z numerkiem 6. I trzeba przyznać, że wytrzymała bardzo długo, ponieważ została wyeliminowana jako 26 przez powracającą do ringu Alexę Bliss. Podczas pojedynku można było jednak zauważyć, ze Ember stara się nie obciążać prawej ręki. Dziś niestety wiemy, dlaczego i ta wiadomość nie spodoba się fanom Moon. W wywiadzie dla WWE powiedziała:

W zeszłym roku walczyłam w Royal Rumble Matchu z jedną sprawną rękę. I muszę przyznać, że w tym roku nie było inaczej.

 

Niestety podczas Royal Rumble bardzo mocno uszkodziłam swój łokieć. Z tego też powodu muszę udać się na natychmiastową operację, aby móc powrócić jak najszybciej. Ciężko jest teraz patrzeć, jak wszyscy dookoła biegają, zdobywają swoje szanse, a ja mogę tylko stać i się temu przyglądać. Staram się myśleć pozytywnie na tyle, na ile mogę. Mam nadzieję, że to wszystko prowadzi do lepszego jutra i również mam nadzieję, że zobaczycie mnie już wkrótce!

Wygląda na to, że Ember Moon może opuścić większą część drogi do WrestleManii, jak nie całą. To właśnie z powodu tej kontuzji podczas ostatniego Monday Night Raw z Tag Teamie kwalifikacyjnym do Elimination Chamber Matchu z Natalyą walczyła Dana Brooke, a nie Ember Moon. Gdy uzyskamy więcej informacji na ten temat, poinformujemy Was, najszybciej jak się da.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments