Rywalizację Enzo Amore z Nevillem mimo tego, że trwała ona dość krótko, możemy spokojnie określić jako tę najbardziej intensywną w ostatnim półtora roku na 205 Live. Neville jako „King of the Cruiserweights” i wielki dominator w dywizji lotników musiał rywalizować z Enzo Amore, który z miejsca stał się główną postacią na 205 Live. Świetna rywalizacja, która zakończyła się po tym, jak Neville utracił swój tytuł mistrzowski na rzecz rywala. Wtedy ten feud mógł się jeszcze bardziej rozkręcić, gdyż zdesperowany Anglik wyglądał niesamowicie.

Jednak teraz się na to nie zanosi i nawet jeśli plotki o odejściu Neville’a z WWE możemy już wyrzucić do kosza, to raczej nie powróci on na 205 Live, a raczej na RAW lub SmackDown Live. Enzo Amore ostatnio w wywiadzie dla „The Sun” wypowiedział się o najdłużej panującym mistrzu Cruiserweight, mówiąc, że dla niego jest to jeden z najlepszych wrestlerów w tym biznesie.

„Prowadził NXT w trakcie swojego reignu z mistrzostwem. Następnie na 205 Live posiadał zdecydowanie najcięższy terminarz ze wszystkich. Pracował w piątki, soboty, niedziele, a następnie w poniedziałki i wtorki. Kiedy jedni łapali tanie loty z zachodniego wybrzeża po RAW, Neville jechał do kolejnego miasta lub też brał poranne loty. Mam nadzieję, że Neville powróci na 205 Live, byśmy mogli kontynuować nasz feud. Nigdy nie widziałem kogoś, kto pracuje tak ciężko w WWE, jak on.”

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany