Demoniczna postać Finna Balora jest jednym z najlepiej przyjmowanych gimmicków w WWE, a jej nieczęste pojawianie się na naszych ekranach, jeszcze bardziej zwiększa jej prestiż i znaczenie.

W ostatniej edycji WWE Network Table For 3 (najlepszego wg. naszych czytelników programu na WWE Network w 2017 roku), podczas rozmowy Finna Balora z Jeffem i Mattem Hardy, pojawił się bardzo interesujący pomysł, który – jak on sam przyznał – krąży po umyśle Finna. Mianowicie, dyskutując o tym, jak Hardy Boyz zmieniali swoje postacie na przestrzeni lat, Balor ujawnił, że (w przyszłości) chciałby wykreować dla siebie kolejne alter ego. 

Oczywiście, patrzenie, jak [The Hardys] nadal ewoluują przez ostatnie 25 lat, inspiruje mnie do dalszego rozwijania mojej postaci. (…) Jestem bardzo zadowolony z tego, jak sobie radzę w tej chwili, ale zawsze staram się zrobić coś nowego i myślę, że moim głównym celem przez najbliższe pięć, dziesięć lat może być stworzenie kolejnego alter ego, jak mają [The Hardys]. 

W takim razie, dziwiącą nie powinna być sytuacja, w której przez następne pięć do dziesięciu lat, publiczność WWE będzie – prawdopodobnie – nastawiana zupełnie inaczej do postaci Finna Balora. Jedyne co pozostaje, to mieć nadzieję, że ten nowy charakter – jeśli powstanie – będzie „over”.

 

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany