ARTYKUŁYPAY-PER-VIEW

Gdzie można obejrzeć NXT TakeOver New York?

[spacer color=”C90000″ icon=”fa-star” style=”2″]

Zbliżamy się do WrestleManii, jednak przed nami jeszcze jedna gala! NXT TakeOver jak zwykle otacza się wielkimi oczekiwaniami i świetnym widowiskiem. W tym roku gala zapowiada się tak dobrze, że sama największa ze scen może się obawiać poważnej konkurencji. Jednak dla nas jak zwykle liczy się najlepsza jakość przed monitorami, dlatego What is Wrestling chce Wam zapewnić najlepszą możliwą jakość.

Oczywiście najlepszym wyborem jest oficjalna transmisja od WWE, czyli WWE Network. Jednak domyślamy się, że dla wielu osób nie za bardzo to pasuje. Tak więc już w nocy z piątku na sobotę na naszej stronie będziecie mogli oglądać NXT TakeOver New York  w najlepszej możliwej jakości CAŁKOWICIE ZA DARMO! Wszystko, czego potrzebujecie to stałe łącze internetowe. Całą resztę zapewnimy Wam sami.

Tak więc NXT TakeOver New York oficjalnie rozpocznie się o 00:00 w piątek i o tej godzinie wystartuje godzinny KickOff Show. W ciągu tego panelu zobaczymy analizy od prowadzących i Hall of Famerów. I wreszcie o 01:00 6 kwietnia rozpoczniemy kilkugodzinne show pod nazwą NXT TakeOver New York. Główną atrakcją jest oczywiście 2 out of 3 Falls Match o NXT Championship!

Aby obejrzeć NXT TakeOver New York, wystarczy wejść na NASZĄ ZAKŁADKĘ LIVE, aby oglądać galę w najlepszej jakości całkowicie za darmo! Dodatkowo do Waszej dyspozycji będzie czat, na którym będziecie mogli rozmawiać na temat show z innymi widzami. Aby wszystko przebiegało sprawnie, dodany przez nas czat jest tym samym, który widzicie podczas naszych transmisji na żywo na YouTube. Wystarczy, że macie konto na YouTube i możecie bez żadnych ograniczeń oglądać NXT TakeOver w świetnym towarzystwie!

DATA: 5 kwietnia, 2019
LOKACJA: Barclays Center, Brooklyn, New York

OGLĄDAJ NA: http://whatiswrestling.pl/live/

[spacer color=”C90000″ icon=”fa-star” style=”2″]

NXT CHAMPIONSHIP (2-OUT-OF-3 FALLS MATCH)
Johnny Gargano vs. Adam Cole

NXT WOMEN`S CHAMPIONSHIP
Shayna Baszler (c) vs. Bianca Celair vs. Io Shirai vs. Kairi Sane

NXT NORTH AMERICAN CHAMPIONSHIP
The Velveteen Dream (c) vs. Matt Riddle

NXT TAG TEAM CHAMPIONSHIP
War Raiders (c) vs. Aleister Black & Ricochet

WWE UK CHAMPIONSHIP
Pete Dunne (c) vs. Walter

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments