Wyniki

GFW Impact 07.09.2017 – wyniki

Global Force Wrestling

Trevor Lee & Caleb Konley vs. Sonjay Dutt & Petey Williams

Zwycięzcy: Sonjay Dutt & Petey Williams

Petey Williams wykonał Canadian Destroyer na Calebie Konley, a Sonjay Dutt dołożył Splash na Trevorze Lee zgarniając zwycięstwo.

—————————————————————————————————————

LAX’s Santana & Ortiz vs. Boland and Wentz

Zwycięzcy: LAX

Starcie zakończone szybkim zwycięstwem LAX, po tym jak rzucili jednym przeciwnikiem w drugiego i wykonali Street Sweeper. Po walce byliśmy świadkami wymiana zdań między LAX a oVe.

—————————————————————————————————————

Taryn Terrell & Sienna (w/KM) vs. Gail Kim & Allie (w/Braxton Sutter)

Zwycięzcy: Taryn Terrell & Sienna

Pomimo wykonania Bodyblock przez Allie, Sienna wykonał Roll Up zgarniając zwycięstwo. Po walce, Taryn i Sienna zaatakowały Gail i Allie. Na pomoc przyszła Rosemary, a po chwili zadebiutowała Taya. Niespodziewanie, debiutantka zaatakowała Rosemary.

—————————————————————————————————————

Eli Drake (c) (w/Chris Adonis) vs. Matt Sydal for the GFW Global championship

Zwycięzca: Drake

Sydal wszedł na 3 linę by wykonać Shooting Star Press, ale Adonis wszedł na krawędź ringu i rozpraszał sędziego. W tym momencie, Drake uderzył rywala tytułem mistrzowskim, wykonał Gravy Train i zgarnął zwycięstwo.

KATEGORIE
Wyniki

Fan Wrestlingu od ponad 14 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa, Adam Cole i Broken Matta Hardyego. Charyzmatyczny naśladowca Heymana!

KOMENTARZE

*

*