BREAKING NEWS

Trzy gigantyczne pojedynki zapowiedziane na przyszłotygodniowe RAW!

Choć do następnego PPV Monday Night Raw wiele tygodni, to atmosfera cały czas jest utrzymywana na poziomie. WWE z pomocą filmu na YouTube zapowiedziało trzy walki na zbliżające się RAW! Jak można było przypuszczać, w każdej walce weźmie udział jeden z członków The Shield.

Tak więc zapowiedziane walki na nadchodzące Monday Night Raw to:

– Seth Rollins vs. Sheamus,

– Dean Ambrose vs. Samoa Joe,

– Roman Reigns vs. Cesaro.

Takiego układu można było się spodziewać po tym, jak Samoa Joe zaatakował Romana Reignsa jakiś czas temu, a na ostatniej czerwonej tygodniówce pozbawił szansy na odzyskanie tytułów Raw Tag Team Rollinsowi i Ambrosowi. W ciągu kilku tygodni możemy spodziewać się także Six Man Tag Team Matchu pomiędzy całą szóstką zawodników. Dodatkowo słyszy się, że to właśnie Samoa Joe może być tym, który pozbawi Romana Reignsa tytułu Interkontynentalnego!

KATEGORIE
BREAKING NEWSRAW & SMACKDOWNWIW

Fan Wrestlingu od ponad 14 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa, Adam Cole i Broken Matta Hardyego. Charyzmatyczny naśladowca Heymana!

KOMENTARZE

*

*