RAWSMACKDOWN LIVE

GIGANTYCZNY Gauntlet Match zapowiedziany na SmackDown Live!

Droga do WrestleManii trwa i najbliższy przystanek to Elimination Chamber. Tam poznamy między innymi pierwsze mistrzynie kobiet Tag Team, jednak dziś skupimy się na walce o WWE Championship. Odbędzie się ona w Elimination Chamber Matchu, w którym udział weźmie 6 osób. Nowy Danil Bryan stanie przed gigantyczną przeszkodą, która może odebrać mu możliwość wejścia na WrestleManię 35 jako mistrz WWE.

Oficjalna strona federacji WWE zapowiedziała, że podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live będziemy świadkami wielkiego Gauntlet Matchu. Wszyscy uczestnicy wspomnianego Elimination Chamber Matchu zmierzą się za sobą na kilka dni przed galą PPV o to, kto jako ostatni wejdzie do stalowej klatki. Ta opcja jest niezwykle cenna, ponieważ jako ostatnia osoba wchodzisz do pojedynku z osobami, które walczą od kilku, albo nawet kilkunastu minut. Co więcej, póki nie wejdziesz, nie możesz zostać wyeliminowanym. A do tego momentu kto wie, czy nie zostanie jedna osoba.

Tak więc Daniel Bryan, AJ Styles, Mustafa Ali, Jeff Hardy, Randy Orton i Samoa Joe zawalczą ze sobą już podczas najbliższego SmackDown Live. Warto dodać, że ostatni tego typu pojedynek widzieliśmy jakiś czas temu na Raw, gdzie to Seth Rollins ustanowił wiele rekordów, jak i stał się osobą, która pokonała Johna Cenę i Romana Reignsa jednej nocy. Można spodziewać się, że ten pojedynek zajmie większą część czasu niebieskiej tygodniówki, ale raczej na słaby poziom tej walki nie mamy co narzekać.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments