RAW

Gigantyczny powrót na RAW po WrestleManii 35!

Raw po WrestleManii zawsze wyróżnia się ciekawymi segmentami, powrotami i debiutami. Podczas czerwonej tygodniówki po największej ze scen dostaliśmy kilka takich scen, a jedna z nich na pewno zadowoliła fanów.

Jak można było się spodziewać, podczas Raw dostaliśmy segment Eliasa, który nie był zadowolony z wydarzeń z poprzedniej nocy. Powiedział on, że udowodni jak łatwo być raperem, prezentując swoje najnowsze dzieło. Dodał, że osoba, która mu przerwie dosłownie będzie „dead manem”.  Po wymianie zdań z publicznością i kilku naprawdę dobrych zwrotkach skierowanych w stronę Johna Ceny widzowie zostali zszokowani. Na arenie rozbrzmiał gong i po chwili na arenie pojawił się sam Undertaker.

Jak zwykle dostaliśmy długi i jakże efektowne wejście, a następnie face to face z Eliasem przez kilka minut. Po chwili jednak Elias zaatakował Undertakera, jednak szybko został powalony przez Big Boot i Chokeslam. Taker długo nie czekał i zasygnalizował Tombstone Piledriver, którego po chwili i wykonał. Tyle byłoby z pojawienia się Undertakera na Raw po WrestleManii.

Co do samego „umarlaka” to warto dodać, że WrestleMania 35 była pierwszą największą ze scen od dawna bez udziału właśnie tej osoby. Pomimo tego, że fani uważają, że WrestleMania bez niego to nie ta sama gala, to jednak wszystko poszło dobrze i nie ma zbyt wielu osób nadal narzekających na to. Jednak co oznacza takie pojawienie się go podczas Raw? Łatwo się domyślić, ponieważ zbliżamy się do pierwszej w tym roku gali w Arabii Saudyjskiej, gdzie Undertaker zawalczy na 100%, ponieważ pieniądze, które są oferowane za jego pojawienie się, są po prostu nie do odrzucenia. I wygląda na to, że to właśnie Elias będzie jego przeciwnikiem. Jest to idealne zestawienie, ponieważ Taker dostaje osobę, z którą się rozprawi w ciągu kilku minut. Podobna sytuacja miała miejsce podczas pierwszej gali w Arabii w 2018 roku pod nazwą Greatest Royal Rumble. Tam Undertaker zawalczył z Rusevem w Casket Matchu i pokonał go w kilka minut. Tak więc śmiało możemy powiedzież, że pojedynek pomiędzy Undertakerem i Eliasem zobaczymy już niedługo.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments