RAW

Gigantyczny powrót na SmackDown i zmiana w walce o WWE Championship na Fastlane!

Zbliżamy się do ostatniego przystanka przed największą galą roku, czyli WrestleManią 35. Fastlane już za trochę ponad tydzień i już teraz można śmiało powiedzieć, że WWE szykuje wiele ciekawych rzeczy w drodze do WrestleManii. Ostatni odcinek Monday Night Raw to udowodnił i będąc już po SmackDown Live, można powiedzieć, że niebieska tygodniówka nie odstawała za bardzo.

Tygodniówką otworzyli Stephanie i Shane McMahon, którzy mieli być świadkami podczas podpisywania kontraktu na walkę o WWE Championship podczas Fastlane. Oczywiście do walki mieli przystąpić obecny mistrz WWE Daniel Bryan i pretendent Kofi Kingstone. Oczywiście pretendenta publiczność przywitała wielkimi brawami i Kofi przystąpił do podpisywania kontraktu. Niestety takie rzeczy w WWE nie kończą się, jak powinny. Rozbrzmiała muzyka właściciela federacji Vinca McMahona i wiedzieliśmy, że coś się szykuje. Na początku COO pogratulował Kingstonowi świetnej kariery i obecnej reakcji od fanów. Natychmiastowo dodając jednak, że na galę Fastlane przygotował o wiele wartościowszego pretendenta na tytuł Daniela Bryana. Tą osobą okazał się nikt inny, jak powracający były mistrz Universal Kevin Owens.

Kevina Owensa nie widzieliśmy w WWE od kilku miesięcy. Wszystko spowodowane było podwójną operacją, która obejmowała oba kolana. W ostatnim czasie federacja wydała kilka filmików promocyjnych Owensa, jednak każdy z nich wskazywał na powrót w ciągu minimum miesiąca. Jak już teraz wiemy, wszystko wygląda kompletnie inaczej. Kevin wszedł do ringu i podpisał kontrakt na walkę o tytuł WWE. Dodatkowo w Main Evencie zawalczył on w Tag Team matchu z Kingstonem przeciwko mistrzowi WWE Danielowi i jego pomocnikowi Rowanowi. Ku zdziwieniu wielu osób Kevin przypiął Daniela i wygrał pojedynek. Plus w trakcie walki współpracował z Kofim i nawet celebrował z nim po walce zwycięstwo.

Cała ta sytuacja może oznaczać jedno, że WWE szykuje Kofiego na walkę o tytuł, ale podczas WrestleManii 35. Podobno sam Vince, jak i cały zarząd są zszokowani tym, jaką Kofi zdobył ostatnio popularność i wygląda na to, że chcą ja wykorzystać właśnie podczas największej ze scen. Dla samego Kingstona jest to wielka szansa i lepsza pozycja niż na Fastlane. Jednak nadal musimy zakładać, że Owens może zdobyć WWE Championship podczas ostatniej gali przed WrestleManią, czyli na Fastlane.

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments