NewsSMACKDOWN LIVEWWE

Goldberg zapowiedziany na SmackDown Live!

Jesteśmy równo tydzień od gigantycznej gali WWE Super Showdown, a federacja nie zwalnia z podbudową największego pojedynku wieczoru. Jest nim oczywiście starcie pomiędzy Goldbergiem a Undertakerem, które zapowiadane jest jako „First Time Ever”. Przez tygodnie od zapowiedzi tej walki nie mieliśmy kompletnie nic, a tydzień przed galą WWE chce nadrobić zaległości i zapowiada na Raw i SmackDown spore niespodzianki.

Jak wcześniej poinformowaliśmy, Undertaker zapowiedziany został na Monday Night Raw. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zapowiedzi, ponieważ oficjalna strona WWE podała, że po raz pierwszy w historii Goldberg zawita na niebieską tygodniówkę. Jest to małe zaskoczenie, ponieważ wiele osób uważało, że Goldberg pojawi się także na Raw, aby skonfrontować się twarzą w twarz z Undertakerem. Choć teraz jedna drugiego nie wyklucza. Nie powinniśmy oczekiwać nic wielkiego prócz kilku minutowego wejścia i kilku zdań proma. Zawodnicy mają swój wiek i na 100% będą się oszczędzać przez piątkową galą.

Ostatni raz w ringu Goldberga widzieliśmy podczas WrestleManii 33, gdzie to bronił tytułu Universal przeciwko Bestii Brockowi Lesnarowi. Jeśli jednak chodzi o Undertakera, to walczył on w zeszłym roku tak samo na gali w Arabii Saudyjskiej. Tam wraz z Kanem stoczyli walkę z D-Generation X. Jak widać, książę Arabii jest w stanie namówić do dalszych walk kogoś, kto wiele razy upierał się, że zakończył karierę.

 

About Author

Założyciel i prowadzący projektu "What is Wrestling". Były student Uniwersytetu Śląskiego wydziały Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Autor setek artykułów i filmów o tematyce profesjonalnego wrestlingu. Dodatkowo założyciel i prowadzący kanału "Just Culture".
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments