Niedawno WWE zaczęło swój Holiday Tour. Jednym z głównych punktów programu miał być Braun Strowman. Niestety, widzowie, którzy kupili bilety na najbliższe gale nie zobaczą jego występów, ponieważ został on odesłany do domu.

Jak podaje PWInsider, powodem, dla którego Strowman zniknął po pierwszych dwóch „Holiday Live Shows” jest to, że ma do czynienia z chorobą i został odesłany do domu przez federację. W piątek miał walczyć z Kane’em, na którym miał wykonać PowerSlama przez stół, jednakże zmieniło się to z powodu tejże choroby. Zamiast tego Kane zagrał w duecie z Eliasem, zanim zaatakował Luke’a Gallowsa i Karla Andersona.

Na razie nie ma żadnej informacji na temat statusu Strowmana na RAW. Czekamy na więcej informacji od WWE, a w przypadku jakichkolwiek aktualizacji, powiadomimy Was o nich, jak najszybciej.

Póki co, nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Braunowi szybkiego powrotu do zdrowia!

O Autorze

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE. Jest drugim lektorem na kanale What is Wrestling. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany