BREAKING NEWS

Gwiazda WWE usunięta z Live Eventów!

Jeszcze nie tak dawno mówiło się, że bardzo prawdopodobny jest powrót Samoa Joe jeszcze przed Wrestlemanią. Inspiracją dla tych plotek były harmonogramy na Live Eventy WWE – w tym ten marcowej gali w Madison Square Garden – z których, mimo kontuzji, Joe nie został usunięty. Niestety sprawa zmieniła się diametralnie na przestrzeni ostatnich kilkunastu godzin. Karta tegorocznej gali w MSG zmieniła się już kilka razy, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ podobnie było w poprzednich latach. Jednakże jedna zmiana wyróżniła się na tle innych, mianowicie usunięto z gali Samoa Joe. Dodatkowo Joe został usunięty z innych Live Eventów w marcu, co może świadczyć o tym, że federacja nie jest pewna jego powrotu na czas. 

Samoa Joe doznał kontuzji stopy w styczniowym meczu z Rhyno na RAW. Zasadniczo usłyszał wyskok w dolnej części prawej stopy, a leczenie tej kontuzji obejmuje obowiązkowe używanie stabilizatora, kul i przyjmowanie zastrzyków plazmowych bogatych w płytki krwi. Przerwa może potrwać kilka tygodni lub miesięcy, więc Joe liczy teraz z niecierpliwością każdy tydzień. Jak na razie wygląda na to, że ominie go WrestleMania, co jest bardzo niefortunne, mając na uwadze jego niedawny „push”, dzięki któremu został jedną z największych gwiazd na RAW. Mógł to być jego debiutancki występ na największej gali roku.

Oto aktualna karta MSG:

– Braun Strowman vs. Kane vs. Brock Lesnar in a Triple Threat Match o WWE Universal Championship
– Roman Reigns vs. The Miz o Intercontinental Championship
– John Cena vs. Elias

Inne gwiazdy przewidywane na owe show to: Seth Rollins, Finn Balor, Sheamus, Cesaro, Matt Hardy, Bray Wyatt, Alexa Bliss, Sasha Banks, Asuka oraz Bayley.

KATEGORIE
BREAKING NEWSWIW

Wrestling poznał w wieku 7 lat i do dziś się nim interesuje. Nie wychodzi poza bezpieczna strefę WWE i kilku popularnych federacji niezależnych. Jego ulubionymi zawodnikami są AJ Styles, Kevin Owens i Seth Rollins. Prywatnie interesuje się sportem i technologią.

KOMENTARZE

*

*