Nikogo raczej nie dziwi fakt, że wiele federacji profesjonalnego wrestlingu ogłasza teraz swoje specjalne gale, które odbędą się podczas WrestleMania Weekend. Tak samo właśnie zrobiło IMPACT Wrestling przy współpracy z Lucha Underground!

WrestleMania Weekend od zawsze był najgorętszym tygodniem w świecie wrestlingu, więc coraz więcej federacji stara się z tego skorzystać. IMPACT Wrestling, które przez ostatnie lata uważane jest za umierającą federację, porwało się na bardzo ciekawy krok. Nawiązali oni współpracę z Lucha Underground, które obecnie jest w trakcie nagrywania 4 sezonu swojego show. 6 kwietnia na dwa dni przed WrestleManią 34 odbędzie się show zatytułowane IMPACT Wrestling vs. Lucha Underground. Jak można się domyślić, walki będą polegały na zmaganiach pomiędzy zawodnikami obu federacji.

Każda federacja uformowała swoje mini składy na dane show, a prezentują się one następująco:

  • IMPACT Wrestling – obecny IMPACT World Champion Austin Aries, Alberto El Patron, Eli Drake, Moose, Eddie Edwards, LAX, oVe, Trevor Lee, Brian Cage, Allie, Rosemary i Tara Valkyrie.
  • Lucha Underground – Pentagon, Fenix, King Cuerno, Drago, Aerostar, Killshot (Shane Strickland), Matanza (Jeff Cobb), The Mack, Jack Evans i więcej gwiazd, które zostaną zapowiedziane już wkrótce.

Całość można będzie obejrzeć na oficjalnym kanale Twitch IMPACT Wrestling (https://www.twitch.tv/impactwrestling). Dodatkowo przez cały WrestleCon na owym kanale znajdzie się podan 10 godzin oryginalnych materiałów takich, jak wywiady z legendami IMPACT Wrestling i nigdy wcześniej niepokazywane materiały zza kulis.

 

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany