Droga do Wrestlemanii rozkręciła się już na dobre, a w przeciągu najbliższego miesiąca zobaczymy dwa większe przystanki przed samą Wrestlemanią. Jednak Road to Wrestlemania to nie tylko feudy i kolejne walki, przygotowujące nas do Największej ze Scen. Oczywiście mowa o 6 kwietnia, kiedy to odbędzie się ceremonia WWE Hall of Fame. Znamy już trzy osoby, które zostaną wprowadzone do Hali Sław, a są nimi: Bubba Ray Dudley, D-Von Dudley oraz Goldberg.

Dzisiaj WWE ogłosiło, że do nich dołączy Ivory, stając się pierwszą i najpewniej nie ostatnią kobietą w gronie tegorocznych gwiazd wprowadzonych do Hall of Fame. Ivory to była trzykrotna mistrzyni kobiet, która jednak na tę szansę musiała długo czekać. Swoją karierę rozpoczęła w 1986, a do WWE dołączyła dopiero 13 lat później. Swoją ostatnią walkę w największej federacji wrestlingu na świecie stoczyła w 2005 roku, by następnie pożegnać się z WWE i wrócić na scenę niezależną. Podczas weekendu Wrestlemanii 31 wystąpiła na Wrestlemania Axxess.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany