NewsWWE

Jaka jest przyczyna takiego pushu dla Shane’a McMahona?

Jedną z najbardziej zaskakujących rzeczy w tym roku w WWE jest fakt, jak często walczy i co najlepsze wygrywa Shane McMahon. W 2019 roku zawalczył już dziewięć razy, najwięcej od 2006 roku, jednak przecież jest to dopiero czerwiec i z pewnością nie jest to koniec występów zwycięzcy zeszłorocznego World Cupu. Shane wystąpił na każdej z tegorocznych gal PPV, walcząc trzykrotnie o mistrzostwa SmackDown Tag Team, a nawet wygrywając je podczas Royal Rumble. Kiedy już doszło do rozłamu jego drużyny, wydawało się, że to koniec jego zwycięstw, jednak wtedy rozpoczęła się najdziwniejsza część całej tej historii. Shane pokonał dwa razy The Miza i raz Romana Reignsa i nieważne, w jaki sposób tego dokonywał, w statystykach będzie zapisana jego wygrana.

Z każdą kolejną solową walką wydaje się fanom, że to będzie koniec serii McMahona, jednak jak donosi Wrestlevotes jedno z ich źródeł twierdzi, że to wszystko prowadzi do czegoś jeszcze większego. Cały storyline rozpoczęty szokującą wygraną w WWE World Cupie, dzięki któremu może się nazywać najlepszym wrestlerem na świecie ma doprowadzić nawet do zdobycia mistrzostwa WWE! Wydaje się to niedorzeczne, szczególnie że fani chcą, by Kofi Kingston był dalej na szczycie i przez fakt, że już za cztery miesiące SmackDown Live przenosi się na FOX, jednak znając obecne realia WWE to wszystko jest możliwe.

Warto zaznaczyć, że byłaby to powtórka z historii, gdyż 20 lat temu podczas piątego odcinka SmackDown! mistrzem WWE został Vince McMahon. Pokonał on wtedy Triple H’a dzięki pomocy Stone Colda Steve Austina, jednak tytuł zwakatował zaledwie 6 dni później podczas RAW. Przy zdobyciu przez Shane’a mistrzostwa WWE możliwym scenariuszem może być wielce wyczekiwany Cash-In Brocka Lesnara.

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
203Posts
0Comments