Kilka dni temu świat profesjonalnego wrestlingu obiegła informacja, że Ronda Rousey po występie podczas WrestleManii dostanie swoją pierwszą szansę na tytuł mistrzowski. W trakcie NBCUniversal Upfront 2018 Nia Jax rzuciła wyzwanie w stronę „The Baddest Woman on The Planet”, która zaakceptowała wyzwanie i podziękowała za swoją szansę. Od tego momentu nie było do końca wiadome, dlaczego federacja WWE zdecydowała się na tak ryzykowny ruch. Ronda obecnie występuje na Live Eventach w trasie po Europie, jednak jej doświadczenie w ringu WWE nie jest na tyle duże, aby walczyć o Raw Women‚s Championship.

Według wielu informacji WWE zdecydowało się na taką walkę, ponieważ nie mieli innego wyboru. Nie mogli oni kolejny raz pominąć Rondę Rousey w planach na PPV, a innej walki jej dać się po prostu nie dało. Więc musieli jej dać coś, co nie tylko będzie do niej pasowało, lecz także da wielki rozgłos w mediach. I tak się stało, ponieważ Facebook i Twitter natychmiastowo zalała fala informacji o tym pojedynku.

Jednak jaki jest plan na ten pojedynek? Wiele źródeł donosi, że podobne plany były już na wcześniejsze PPV, jednak federacja zdecydowała się o przedłużeniu feudu pomiędzy Nia Jax i Alexą Bliss. Dodatkowo do walki pomiędzy Rondą i Jax na Money In The Bank wmieszać się ma Stephanie McMahon. Ma ona zemścić się za atak Rondy na Raw po WrestleManii. W jaki sposób? Od tego momentu Nia Jax ma być swojego typu katem wysłanym przez zarząd i Stephanie. Tym samym przejdzie ona ponownie heel turn, aby całe storyline z Rondą trzymało się kupy.

O Autorze

Fan Wrestlingu od ponad 15 lat. Założyciel i główny prowadzący całego projektu "What is Wrestling". Były student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Krytyk i opiniotwórca całej sceny pro wrestlingu. Do ulubionych zawodników zalicza Kevina Owensa i heelowego Setha Rollinsa. Charyzmatyczny naśladowca Paula Heymana!

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany