Od jakiegoś czasu mówiło się, że były mistrz RAW Tag Team Jason Jordan jest kontuzjowany. Głównym argumentem było to, że Jason nie był wykorzystywany w pojedynkach tak, jak zwykle to bywało. Już podczas Royal Rumble Jordan został wyeliminowany ze starcia o tytuły mistrzowskie, przez co Seth Rollins musiał się tak naprawdę mierzyć w Handicap Matchu. Na wczorajszym Monday Night RAW „syn” Kurta Angle miał razem z Rollinsem po raz kolejny walczyć z The Bar, jednak tuż przed tym pojedynkiem ogłoszono, że Jordan nie jest w stanie podejść do walki.

Nie byliśmy pewni, czy to wszystko to work czy też prawdziwy, poważny uraz, jakim jest kontuzja karku. Przed chwilą WWE na swojej stronie poinformowało nas, że te plotki były prawdziwe, a Jason Jordan rano (czasu w USA) przeszedł operację karku. Wszystko jest spowodowane tym, że Jasonowi doskwierały problemy z dyskiem w jego kręgosłupie, co powodowało mocny ból. Joseph Maroon, czyli dyrektor medyczny w WWE powiedział, że podjęto decyzję o operowaniu Jordana, by rozprostować nerwy. 

Niestety nie wiemy, jak długo ma potrwać przerwa Jasona Jordana, a o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

O Autorze

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi wrestlerami są: AJ Styles, Kenny Omega, Kevin Owens oraz Young Bucksi. Interesuje się także piłką nożną, w szczególności kibicuje Realowi Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpoolowi.

Podobne posty

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany