NewsSMACKDOWN LIVE

Jeff hardy kontuzjowany! Tytuły Tag Team zawieszone

Kilka tygodni przed Wrestlemanią 35 na SmackDown Live powrócił Matt Hardy, który ponownie połączył siły z Jeffem, tworząc Hardy Boyz. WWE przez jakiś czas pokazywało nam, że w najbliższym czasie dojdzie do walki braci Hardy z The Usos o mistrzostwa SmackDown Tag Team. Ostatecznie dwa dni po największej ze scen fani w końcu doczekali się tego pojedynku. Ten wygrali Jeff i Matt, zostając po raz ósmy mistrzami Tag Team w WWE.

Nie zdążyli jednak obronić tych tytułów na żadnej telewizyjnej gali, gdyż tydzień temu internet obiegła informacja, jakoby Jeff miał doznać kontuzji kolana podczas jednego z Live Eventów. Był to o tyle duży problem, że Charismatic Enigma zmagał się z urazem więzadła krzyżowego tylnego od czterech lat, czego powodem był wypadek rowerowy.

Jeff po zdobyciu mistrzostw Tag Team zawalczył tylko raz podczas Live Eventu i dzisiaj na SmackDown Live zapowiedziany był segment z udziałem Hardy Boyz. Bracia mieli powiedzieć, co dalej z ich tytułami. Oczywiście oznaczało to, że plotki były prawdziwe i Jeff będzie musiał przejść operację. Tym samym nie pozostało im nic innego, jak oddać tytuły Tag Team i jednocześnie zakopać dywizję na SmackDown Live, która niezwykle straciła na Superstar Shake-Upie pod tym względem. Mianowicie aktualnie na niebieskiej tygodniówce Tag Teamami są: Rusev i Shinsuke Nakamura, B-Team, The New Day (które jest obecnie daleko od tytułów Tag Team przez kontuzję Big E), The Colons oraz Heavy Machinery.

Kiedy poznamy nowych mistrzów? Co najważniejsze, kto nimi zostanie? Patrząc na obecny stan dywizji, ciężko powiedzieć.

 

About Author

Fan wrestlingu od 2010 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, Kevin Owens, Kenny Omega, Young Bucks i EC3. Oprócz tego interesuje się piłką nożną, a ulubionymi drużynami są: Real Madryt, Atletico Madryt oraz Liverpool.
0Followers
0Subscribers
208Posts
0Comments